Dárek k nákupu nad 1.000 Kč ( kojící korále pro maminku v hodnotě 279 Kč ) a doprava zdarma nad 1.500 Kč

Náš příběh

Ahoj! Já jsem Klára a společně s mou dcerkou Sárou jsem vytvořila značku K&K baby. Nyní vás vezmu vás na cestu zpátky časem do doby, kdy to všechno začalo….

Když jsem čekala své první dítko, Sáru, krátce před porodem jsem nastoupila na mateřskou dovolenou. Po pár dnech jsem ale zjistila, že sedět s rukama v klíně pro mě není to pravé ořechové. 

V té době jsem svému miminku koupila první silikonový klip na dudlík a s ním to všechno začalo. Jeho vzhled, ale také praktičnost a bezpečnost mě naprosto nadchly! Začala jsem se tedy pídit po informacích, zjišťovala jsem, co je k jeho výrobě zapotřebí a nápad začít s vlastní výrobou silikonových kousátek a klipů na dudlíky byl brzy na světě!

Sehnala jsem si silikonové korálky a s pomocí zahraničních videí si zkoušela kompletaci prvních produktů tak, aby byly naprosto bezpečné. V tu chvíli jsem věděla, že jdu správnou cestou a že je to začátek něčeho velkého - K&K baby.

První prezentace a prodeje jsem spustila přes FB stránku, kde měly okamžitě velký úspěch. Dalším krokem byla oficiální certifikace bezpečnosti, díky které si můžete být jisté, že všechny produkty K&K baby jsou 100% zdravotně nezávadné

Velkým posunem v podnikání bylo pak spuštění e-shopu www.kkbaby.cz, kde můžete v pohodlí domova vybírat klipy na dudlíky, kousátka a kousátka na klipu z potravinářského silikonu. Kromě těchto produktů si u nás můžete vybrat i dárkové sady produktů a obdarovat tak třeba svou kamarádku a její čerstvě narozené miminko. S radostí vám také vyrobím klipy nebo sady na přání, stačí napsat!

Jsem moc ráda, že se naše produkty těší velké oblibě! S láskou připravuji každou objednávku a pokaždé se nemohu dočkat vaší zpětné vazby. Neustále se učím, pracuji a zdokonaluji vše, co se dá. Ale nejsem na to sama! Moje dcerka Sára je mojí skvělou parťačkou. Někdy mi pomáhá navlékat korálky, kompletovat objednávky, nebo mi jen dělá bezvadnou společnost - jsme prostě nerozlučná dvojka :) 

Děkujeme vám, že jste v tom s námi. Jenom tak můžeme díky značce K&K baby růst a plnit si své sny.

S láskou,

 

Klára a Sárinka.

 1220339