Dárek k nákupu nad 1.000 Kč ( kojící korále pro maminku v hodnotě 279 Kč ) a doprava zdarma nad 1.500 Kč

Proč nakupovat u nás?

Pro své děti chceme všichni to nejlepší. Nejlepší kvalitu, bezpečnost a ideálně ještě něco navíc. U nás najdete vše, co hledáte.

  1. Jsme rodinná firma.

K&K baby je malá rodinná firma. Moje dcerka mě neustále inspiruje a její dětská fantazie je mi často inspirací při navrhování mých produktů. Vše prochází mýma rukama, každou objednávku řeším já. Můžete se tak spolehnout, že vím vše a o všem, a budu neustále v obraze.

  1. Materiály jsou 100% zdravotně nezávadné.

Když jde o zdraví dětí, jde zábava stranou. Veškeré produkty a materiály, ze kterých jsou vyrobené, musí být naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné. Proto tvořím pouze z potravinářského silikonu a jiných materiálů, které jsou certifikované v ČR. Následnou certifikací v ITC Zlín prošly i moje výsledné produkty (kousátka, klipy a ostatní). 

Potravinářský silikon je 100% nezávadný, hypoalergenní a bezpečný. Jednoduše se čistí a udržuje. 

  1. Osobní přístup a poctivá ruční výroba.

Každý výrobek tvořím sama. Vybírám barvy i komponenty, kompletuji, fotím i prezentuji. V každém kousátku a klipu na dudlík tak najdete kousek mé osobnosti a poctivé ruční výroby

Ke každému zákazníkovi přistupuji přátelsky, s respektem a maximální snahou a jeho spokojenost!

  1. Široká nabídka barevných kombinací.

Co člověk (a miminko), to jiný vkus. Snažím se proto sledovat trendy a ladím své výrobky do oblíbených, ale i méně častých barevných kombinací. Věřím, že každý si u mě najde výrobek, který mu barevně a provedením přesně padne do noty!

A když ne, stačí mi napsat a já vám ráda připravím silikonové kousátko nebo klip na dudlík přesně podle vašich představ

  1. Rychlé dodání.

Není čas ztrácet čas. Proto k vám balíčky letí, co nejdříve je to možné. Během pár dnů má vaše miminko nové praktické a stylové kousátko nebo klip na dudlík ze silikonu. A vy tak máte zase o starost méně.

 

Užijte si proto i vy příjemný a pohodový nákup v našem e-shopu. Pořídíte tu krásná a originální silikonová kousátka i klipy na dudlíky, a to samostatně i v cenově zvýhodněných sadách!